Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2014, 15:12   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
A kto by chciał grać pod dowództwem powergamera? Else, MG napisał wyraźnie, że BG już należą do kompani najemniczej, w której - czytając to co jest w przygodzie - bynajmniej nie panuje wymuszony terrorem zamordyzm, ale raczej partnerskie stosunki i pewne szorstkie braterstwo...
Nie trzeba od razu od power gamerów wyzwać :P ale zgadzam się że dowódcą kompanii powinien być NPC co zresztą było chyba w założeniach scenariusza i jest w pierwszym poście. Ale popieram że najemnicy powinni być mniej więcej równi statusem chociaż tak jak pisałem w PMkach moja postać będzie twoją poważała przez pozycje

Pytanie do Mistrza Czy zgodziłbyś się żeby uznać oczyszczanie przez ogień jako leczenie ? bo chciałbym zagrać archetypem Merciful Healer czczącym Kossutha i lekko inspirowane Panem Światła z pieśni lodu i ognia jeżeli chodzi o retorykę "Bo noc jest straszna i pełna zagrożeń", "ogień was ochroni i uleczy " itp.

Ewentualnie myślałem o klasie Evangelisty ale było powiedziane że mają być nastawieni na leczenie
 
Brilchan jest offline