Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2014, 19:04   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie znam tego zaklęcia, ale jeśli Twoja postać ma w arsenale zaklęcia leczące to możesz opisywać ich efekty na swój oryginalny sposób - dopóki pokrywają się z mechanicznym działaniem zaklęcia.
A jeśli Twoja postać nie ma zaklęć leczących lub chcesz zmienić mechaniczny efekt jakiegoś konkretnego czaru to musiałbyś napisać do mnie na PW i szczegółowo opisać zakres zmian. Jeśli nie jest to "game breaking" to najprawdopodobniej wyrażę zgodę.

Bardziej chodzi mi o to że Kossuth nie ma domeny leczenie w 3.5 ale ma domenę odnowy Kossuth - The Forgotten Realms Wiki - Books, races, classes, and more

A w tym archetypie Merciful Healer - Pathfinder_OGC

Choć nie jestem pewien czy to archetyp w sensie klasa dla postaci czy podpowiedź jak odgrywać jest napisane:

Cytat:
A merciful healer must choose the Healing domain. She does not gain a second domain. If the cleric worships a deity, that deity must be one that grants the Healing domain. A merciful healer must channel positive energy.
Stąd pytanie czy zgodziłbyś się na taką drobną zmianę żeby postać mogła czcić Kossutha i mieć domenę leczenie jako oczyszczenie \leczenie mocą ognia co oczywiście uzasadnię w historii postaci. To byłoby normalne leczenie tylko z paroma efektami fabularnymi a wydaje mi się że mam fajny koncept na odgrywanie dlatego chciałbym czcić właśnie to bóstwo

Co do Arvelusa grałem z nim na innym forum i czytałem jego posty tutaj choć jego postaci są dobrze zoptymalizowane pod względem mechaniki to w żadnym przypadku nie nazwałbym go powergamerem bo historie jego postaci są równie bogate co strona mechaniczna i nie stara się wywrzeć kontroli nad innymi postaciami. Interakcje z nim wewnątrz sesji wspominam bardzo przyjemnie bo poddał mi ciekawy pomysł na rozwój postaci na który wcześniej nie wpadłem .
 
Brilchan jest offline