Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2007, 14:29   #12
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Francois de Fou moze i masz racje z umieraniem ale to dopiero gdy nadejdzie cos wiecej niz nWoD. Bo ten nie przysloni uroku i piekna sWoD'u. Skoro juz przytaczas znane i dobre gry... Warcraft 1 Świetna i rewolucyjna gra, 2 jako kontynuacja ale doipero 3 przycmila naszego kochanego WC1. Wiec jezeli nie wydadza czegos lepszego lub sprostowania do nWoD nie nastapi to. Jest za malo rewolucyjny.
Innym powodem tego czemu nie zginie. Jest to iz:
Jak kazdy wie wiekszosc mlodych graczy zaczyna pod skrzydlami tzw. starych wyjadaczy a ze ci w wiekszosci wola sWoD'a to nie zginie. Mysle ze wasnie miedzy starym a nowym beda trwaly nadal.

Ja sam jestem za sWOD'em i nie zmienie zdana, szczegolnie po przeczytaniu kilku podrecznikow nWoD'u. Legendy nWoD nie przycmia leged starego. NEVER
sa poprosty zbyt kiepskie.

Nowy WOD nie przemawia do mnie zadna z drog. Nowe pokolenie WoDowow szukajac czegos do swojego nWoD naweno natrafi na naszego kochanego sWoDa, a wtedy kazdy wie cie sie stanie pragnienie poznania jest silne u czlowieka W tym widze przetrwanie naszego ukochanego Świata Mroku ed 2/3.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline