Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2007, 15:02   #20
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Lucretia spojrzała na chłopca, który przed nią stał niczym rycerz gotowy iść na zatracenie dla swej królowej. Na jej ustach pojawił się delikatny uśmiech, który można by nazwać czułym, gdyby nie... oczy. Oczy Księżnej zawsze były zimne, tak samo jak jej słowa.
- Spodziewałam sie tego pytania i cieszę sie słysząc je z twych ust Renualdzie. Niestety, odpowiedź na nie nie jest prosta... Trudno wszak rozgraniczyć to kim Vlad był kiedyś, a kim stał się teraz. Z czasów wyprawy wspominam go jako młodego jeszcze kainitę o niesamowitych umiejętnościach planowania. Jego inteligencja i trzeźwość oglądu budziły podziw nawet u najstarszych. Wówczas też pełen był zapału i chęci działania... Wiele wody jednak upłynęło od tamtego czasu. Wieści, które do mnie dochodzą, nie są zbyt wesołe. Vlad jawi sie w nich jako okrutnik, który ponabijał na pale mężczyzn z trzech podległych mu wiosek za to, że podnieśli bunt przeciw zwiększonej daninie... No ale pochodzi on z klanu Tzimsce - oni zawsze byli brutalni. Niemniej napisałam do niego list i mam nadzieję, że z uwagi na szacunek, którym mnie niegdyś darzył, przyjmie was w sposób godny i uprzejmy.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline