Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2014, 23:07   #46
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Nie była to łatwa decyzja. Większość KP była ciekawa, bohaterowie wyraziści i wpisywali się w to, jak sobie wyobrażałem żołnierzy Federacji na okręcie zwiadowczym.

Pierwsza zasada, jaką przyjąłem przy selekcji kart była dość jasna – jeden specjalista w jednej dziedzinie na AJOLOSIE.

Potem dokonywałem wyboru pomiędzy zgłoszeniami na określoną funkcję biorąc pod uwagę: jakość KP i osobowość bohatera (przyznam uczciwie, że bohaterowie o osobowości indywidualistycznej czy nadmiernie agresywnej odpadali – uznałem, że Federacja raczej nie zamykałaby takich ludzi w zamkniętej przestrzeni na dłuższy okres czasu, ani nie wstawiała w hierarchę dowodzenia samych indywidualistów i ludzi, którzy nie zwykli wykonywać rozkazów – za duże ryzyko), doświadczenie w grze ze mną (zaufanie do tego, że gracz nie opuści mi sesji w połowie z nieznanych przyczyn) oraz to, czy dana osoba nie startowała do mnie w innej, obecnie prowadzonej rekrutacji.

I tak oto, przy ostrym „moralniaku” z mojej strony, że odrzucam naprawdę dobrych graczy i naprawdę dobre KP ustalam ostateczny kształt załogi.

1. Nawigator - Zombianna
2. Esper – Proxy
3. Pilot – Kerm
4. Zwiadowca – Valtharys
5. Technik – Lomir
6. Kanonier - Płomiennouski
7. Skaner - Pipboy79


Dziękuję Wszystkim za udział w rekrutacji i jeszcze raz podkreślam, że często powodem odrzucenia dobrej KP były cechy charakteru bohatera kompletnie niepredysponujące go do służby w Federacji. Wojsko to nie miejsce dla całej grupy indywidualistów kierujących się tylko swoim własnym zdaniem. Armia już na unitarce uczy przede wszystkim dyscypliny, wykonywania rozkazów i posłuszeństwa względem przełożonych.

Sesję uruchomię za kilka dni. Wyślę PW do Wszystkich graczy.

Obsługę bardzo proszę o przeniesienie rekrutacji do archiwum.
 
Armiel jest offline