Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2014, 09:06   #4
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Tak ładnie wystartowaliście i co dalej, kompletna cisza? Dajcie znać czy sesja żyje i czy może mogę wam jakoś pomóc żeby ruszyć ją dalej z miejsca, bo szkoda by było tak fajnie zapowiadającej się przygody.

Jestem w tym tyg słabiej dostępna, ale na pewno zajrzę na pw/gg/maila i chętnie podpowiem/odpowiem/sprawdzę lub zrobię cokolwiek innego, co mogłoby pomóc rozwiązać powstały impas. Jeśli sami nie wiecie skąd się on wziął możemy się zastanowić wspólnie - od tego też jestem
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline