Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2014, 14:40   #43
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Chyba trochę za bardzo kierujesz się tymi "wytycznymi" graczy, moim zdaniem to jest zbędne, ktoś kto zgłasza się do konkretnej sesji oczekuje tego, co podano w rekrutacji i rozczarowany nie powinien być, jeżeli MG nie zawali. Nie widzę, żebyś coś fabularnie zawaliła. Mi się podoba.

Ja bym chciał kontynuować, więc masz mój topór.

Wolałbym kontynuować od tego, na czym skończyliśmy, ale jeżeli mały teleport i zawirowanie czasoprzestrzenne miałoby popchnąć sesję do przodu, nie mam nic przeciwko.

Na nowych graczy mogę poczekać, jeżeli są potrzebni. Nie wiem, jaka jest dokładnie specyfika sesji, czy czterech graczy jest potrzebnych. Kiedy ja założyłem (nieudaną) rekrutację, trzech było minimum, więc rozumiem mogący zaistnieć problem.

Cytat:
Bo póki co błądzicie po omacku, a oczy macie sprawne.
Mi się wydaje, że gracze idą za Mac Guffinem w postaci okaleczonej dziewczyny i oczekują, że coś im pokaże, że spotkają się wszyscy w jakiejś sali w katakumbach i zostanie zawiązana fabuła.
Moja postać jej jeszcze nie spotkała, więc... jej szukam
 
Ogryzek Szatana jest offline