Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2014, 23:57   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Tak na wstępnie to zacznę od tego co nie zdążyłem w rekrucie bo tak prędko znikła...

- Huuurraaaa! Dostałem sięęęęęę!

- No co... Nie mogłem sie powstrzymać

- Witam wszystkich, dziękuję za przyjęcie i udanej zabawy wszystkim życzę



@Armiel

- Podoba mi się ten opis pokładowych skanerów, maskowań i w ogóle...

- Ta nasza korweta to tak ogólnie jak jest duża? Tak pi x oko w metrach bym miał pojęcie czy to coś jak nasza morska korweta czy jak powiedzmy krążownik na 100 czy 200 m...

-Co do załogi... Skoro flota, armia, wojo i takie zabawy... To co z hierarchią i stopniami? Bo nr.1 to nasz kapitan a dalej jak to leci? Zakładam, że pewnie w tak małej grupce speców i tak każdy ma swoją działke do roboty. Ale "w razie czego" chyba lepiej od razu ustalic strukturę dowodzenia. Tak mi się to wydaje przynajmniej... Poza tym stopień wojskowy fajnie wygląda przy opisie wojskowej postaci...

- A ta sonda to w tej chwili w ogóle coś nadaje? No widać ją na radarze, radiu czy co? Bo tak widzę, że nadawała a teraz są jakieś problemy z odczytem i zdalnym sterowaniem ale samą sondę widać?
 
Pipboy79 jest offline