Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2014, 08:27   #20
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
No to i ja dodałem jeszcze trzy grosze, nie wiem czy już się dzielić pomysłem, gdy nie ma jeszcze o nim mowy w fabule. Naszło mnie aby go zostawić przy życiu. Nic nie mówię tutaj abyśmy mieli go wypuścić, wręcz przeciwnie w końcu będzie moment, że spotkamy się z Drakulą i teraz nie wiemy jeszcze kim jest ten tutaj i dlaczego nas zaatakowali. Zakuć go porządnie tak abyśmy byli pewni jego bezradności i czekać, a nuż trafi się sytuacja, że się przyda. Może okazać się być bardzo przydatnym podczas sytuacji gdyby był kimś zaufanym dla samego Pana, w tedy można było by zrobić pułapkę wykorzystując go jako pionka Co o tym sądzicie ? Chyba, że to zwykłe mięso armatnie, to w tedy na "koktajl"
 
Inferian jest offline