Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2014, 09:56   #1
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 16263 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
REKRUTACJA DODATKOWA - Warhammer 2ed.- Strach ma wielkie oczy

Witam wszystkich

I NEED A HERO


Z powodu założeń w scenariuszu i ogólnej zabawy w grze postanowiłem dobrać dodatkową postać. Do sesji poszukuję Łowcy Czarownic


Fabularnie jak do teraz jest we wsi ze swoim przyjacielem tego też samego fachu. Daję graczowi wybór pomiędzy dwiema postaciami krasnoludami o imieniu Gron i Ketil. Być może niewielki wybór, ale zawsze


Dodatkowa informacja jak może trochę też widać po obrazku Ketil jest niemową na skutek czaru, który rzucił na niego pewien nekromanta, który zresztą został już wyprawiony na tamten świat. (da się by się nadać w ten sposób cel życiowy, aby odzyskać mowę )

Postać w pełni rozwinięta z pierwszej profecji, cały ekwipunek i jest na drugiej profesji z dodatkowymi 600PD i pełnym ekwipunkiem.

Można dodawać ekwipunek, bądź jakieś cechy jeśli Wam bardziej pasują, ale aby mi to nadmienić w wiadomości.

Częstotliwość postowania to min. 1 post na trzy dni, choć z praktyki widzę, że idzie to nawet szybciej. Nie mamy gdoca. Więcej można zobaczyć tutaj:
SESJA-LINK http://lastinn.info/sesje-rpg-warham...lkie-oczy.html

Zadaniem owego łowcy będzie kontrola graczy, bowiem mogą oni być podejrzani o kontakt z czarną magią. Tak więc nie będzie to nic przyjacielskiego, a przynajmniej na samym początku. Nie mogę za wiele napisać, bo sesja aktualnie się rozgrywa i mogło by to wiele zdradzić, a dużo opiera się na tajemnicy.

Osoba powinna brać pod uwagę, że jej postać może zginąć gdzieś w ciemnej jaskini jako, że jest takowym szpiegiem, który ma mieć czujne oko na drużynie. Drugi krasnolud będzie kontynuował prowadzenie śledztwa oddzielnie, ale co kilka dni będzie przychodził do postaci, aby ta zdała relację, czy nie wiedziała niczego podejrzanego w zachowaniu bohaterów.
W tym czasie jest wiele możliwości, postać może stać się tylko epizodycznym kompanem, albo chcieć zostać z drużyną na dobre, to już w rękach gracza, ale na początku ma być podejrzliwym, bez zaufania krasnalem, który widzi w bohaterach przebiegłych czarnoksiężników, albo istoty zbratane z chaosem.

Osoba ubiegająca się o pozycję Łowcy czarownic w sesji powinna :

1. Napisać kartę poprawną mechanicznie.
2. Napisać krótką historię na pół strony A4 o tym, jak to wasz bohater postanowił zostać Łowcą czarownic.
3. Wysłać to do mnie na PW do końca tego tygodnia tzn. 2,11,2014.

Najlepsza i tylko jedna karta zostanie akceptowana następnego dnia tzn. 3,11,2014.

Jeśli do tego czasu nie otrzymam karty, która mnie satysfakcjonuje zakończę rekrutację, bo postać ta nie jest konieczna, ale stanowiłaby świetny dodatek do sesji.

Pytania w temacie lub na PW.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 30-10-2014 o 08:39. Powód: Ketil musi byś jednak niemową :)
Inferian jest offline