Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2014, 11:36   #184
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Czyste szaleństwo - chyba tak najprościej da się podsumować to, co działo się na statku. Już gdzieś od środka sesji miałam nieodparte wrażenie, że J.J. przegrała życie, motyw z trumną mnie o tym upewnił...a tu proszę - jednak przekichała sobie już praktycznie od samego początku, zdolna dziewczyna

Tak myślę i myślę...i cokolwiek chciałabym napisać - już to ktoś zrobił przede mną. Coby się nie powtarzać za bardzo, skomentuję to tak: sesja była bardziej wciągająca, niż dziura budżetowa, odpisy współgraczy czytałam z wielką przyjemnością, a Xero-girl Ailuj i rozmowę z karłem na Drzewie Wisielców zapamiętam na długo.
Pewnie, że się zastanawiam "co by było gdyby" - zawsze tak jest, ale Julia podjęła takie, a nie inne decyzje i w rezultacie sama sobie zgotowała swój los (mam w sobie coś z masochisty, po przeczytaniu ostatniego dla niej odpisu uśmiech nie schodził mi z gęby przez dobrą godzinę...i jeszcze ta muzyka majstersztyk ).
W sumie była ostatnią osobą, która poświęciłaby się dla dobra ogółu. Dbała tylko o siebie. No dobra, był jeden mały wyjątek, ale sama go usunęła w odpowiednim czasie, więc wyszło bardzo dobrze

Wyszła opowieść z morałem - to co czynisz drugiemu człowiekowi w końcu do ciebie wróci. Lepiej czynić dobro, nie zło, choć to drugie przychodzi o wiele łatwiej. Jest przyjemniejsze i przynosi więcej korzyści, ale w ostatecznym rozrachunku się nie opłaca.


Chyba, że ktoś gwiżdże na altruizm


Hell yeah!
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline