Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2014, 23:02   #32
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Kapłan! Wystąp z szeregu! Właśnie na ochotnika zgłosiliście się do zaszczytnej misji niesienia pomocy towarzyszom!

Co do Morrowinda - nigdy nie udało mi się zagrać nikim innym niż Altmerem lub Bretonem, zarówno w Morrowindzie, Oblivionie, jak i Skyrimie. Dziwnym zbiegiem okoliczności jestem też zawsze Arcymagiem. Takie tam odchylenie. Najbardziej żałuję że w kolejnych częściach zrezygnowali z magii z Morrrowinda - ukochane połączenie "Paraliż+Podatność na ogień 100 +10 obrażeń od ognia/sekunda przez 30 sekund" nigdy już się nie powtórzy. Co do podatności - od czego na wyższych poziomach są osłony? W TES III zawsze tworzyłem swoją klasę postaci która miała wszystkie szkoły magii + poboczne. Aż się łezka w oku kręci - trzeba jeszcze raz zagrać, w końcu po coś kupiłem wszystkie 3 części na Steamie .
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche

Ostatnio edytowane przez Balzamoon : 29-10-2014 o 23:12.
Balzamoon jest offline