Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2014, 15:50   #142
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Preferowany komunikator:
TS. Z doświadczenia wiem, że skype często nie wyrabia jak się pojawia 4-6 osób. TS fajny i sprawdzony a do tego chyba mógłbym załatwić jakiś dobry serwer.

System RPG:
Warhammer, Wiedźmin, jakiś Władca Pierścieni.

Ilość graczy/mg:
Szukam grupy. Nie chce nic prowadzić, chcę sobie pograć, czyli potrzeba mistrza gry i max 6 graczy ale 4 razem ze mną to też fajna liczba.

Dodatkowe informacje, etc.:
Mam doświadczenie większe i mniejsze w wymienionych wyżej systemach, jednak od jakiegoś czasu mam ochotę zagrać z nowymi ludźmi. Wolałbym pograć jakąś dłuższą kampanie albo jakiś ciąg gier niż jedną czy dwie przygody, które opierają się głównie na wybiciu lochów z potworkami.

Forma kontaktu z poszukiwaczem:
Najlepiej pisać tutaj PW albo walić do mnie na gg 7297439.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem