Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2014, 01:22   #5
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Rozkaz był to wylazłem - rezolutnie odparł krasnolud, starając się nie gapić w górę - Derek Złamana Tarcza, Zwiad Górniczy klanu Battlehammer, do usług. Mam wspomóc powierzchniowców w łowach na zabójcę myśliwych. Dowództwo myśli, czy to coś z Podmroku nie wylazło, więc postanowiono wysłać specjalistę. Czyli mnie.

Zbyt długo się nie powstrzymał od patrzenia w niebo, spojrzał znów na ognisty deszcz.
- Oby taka ognista siurpryza nam na głowę nie spadła. Biada nam, coś czuję, że to Tharmekhûl oszalał i za mocno w boskim piecu napalił, stąd skry te... Nie ma co martwić się na zapas jednak, zaraz mu Moradin młotem do rozumu przemówi.
Dziwne, ale krasnolud nie wypowiadał tych słów z wielkim przekonaniem. Raczej nadzieją - tą przysłowiową Nadzieją, co matkuje idiotom.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline