Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2014, 01:33   #101
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Staram się po prostu pokazać że w Faerunie magia jest czymś codziennym, a nie dziwną tajemniczą mocą, zbyt odległą żeby ją znać. Na 12 profesji w Podręczniku Gracza 8 rzuca czary.
Harluaa jest przypadkiem skrajnym.
Podam Ci przykład.
Masz inżyniera fizyka, fizyka kwantowego i astrofizyka. Czy wiesz dokładnie czym każdy z nich się zajmuje? Ja nie, znam tylko bardzo ogólnie zakres ich zainteresowań (na zasadzie praktyka, teoria i astronomia), wiem że są między nimi różnice choć zajmują się tą samą gałęzią nauki i, na zasadzie uogólnień i stereotypów, czego się po każdym spodziewać. Mniej więcej o coś takiego mi chodzi z czarującymi w Faerunie.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche
Balzamoon jest offline