Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2014, 15:25   #114
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Przestańcie już z tym porównywaniem do średniowiecza, jest to chyba najgorsza odpowiedź na pytanie "jak to działa w świecie fantasy"

Na pewno gdzieś to podali w jakimś podręczniku, pewnie do starszej edycji inaczej niż do nowszej, IMO jest dobry powód z odchodzeniem od uśredniowiecznienia settingu - przystępność.
Jeżeli się nie mylę, każdy w trzeciej edycji potrafił pisać i czytać, dopóki nie był barbarzyńcą który nie wykupił jakiejś umiejętności na przynajmniej jeden punkt.

Postaram się odpisać dzisiaj wieczorem, po dwudzeistej, a przy okazji mam jedno zastrzeżenie, które zacznę cytatem:

Cytat:
Napisał Baird
Rottis rozluźnił się trochę po drugim piwie, po trzecim zaczął się nawet śmiać z dowcipów Jabadoocka, narzekań Varisa czy pijanego Malakaia żonglującego płonącymi pochodniami, co nie obeszło się bez małej sprzeczki z oberżystą, jednak Rottis szybko zażegnał spór nim wezwano Smoki. Mnich, gdy tylko to usłyszał wypalił, że sam jest smokiem, lecz na nikim nie zrobiło to w tym momencie wrażenia. Po chwili wszyscy siedzieli z powrotem przy stoliku, a Malakai dostał zakaz żonglowania czymkolwiek.
Proszę o nie sterowanie postaciami innych graczy, że tak to ujmę. Nie podoba mi się zupełnie to, jakie poczynania zostały przypisane mojej postaci i najzwyczajniej w świecie zignoruję to, jeżeli MG nie będzie naciskał na zostawienie.
Dopóki sesja się nie rozkręci, nie ma sensu próbować przewidywać zachowań postaci innych graczy, ponieważ prawie nic o nich nie wiemy. Przytoczony cytat, oparcie się jedynie na notce z komentararzy, jest zupełnym pudłem.
 
Ogryzek Szatana jest offline