Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2014, 21:20   #118
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Dobra, mój post zmieniony więc nikomu "słów w usta nie wsadzam"

Został odpis maga i mnicha więc ruszyć poślady. (Tak właśnie tych dwóch co najbardziej komentarze spamują :P)
Ke? Chyba najmniej spamują komentarze

Nic nie mam do opisywania np. jak drużyna się spotkała, przyjąłem, że jako pierwszego Malakai spotkał Rottisa, powiedzmy, że masz pierwszeństwo w ustalaniu takich rzeczy, jako pierwszy napisałeś to w sesji i jest to mało istotna rzecz, ale znowu mamy:
Cytat:
Napisał Baird
Rottis rozluźnił się trochę po drugim piwie, po trzecim zaczął się nawet śmiać z dowcipów Jabadoocka, narzekań Varisa czy ponurego Malakaia siedzącego w kącie.
Pozwól, że sam sobie ustalę, co robił Malakai, dobrze?
Wygląda to jak kąśliwa uwaga z powodu mojego zwrócenia Tobie uwagi, zmienienie z wesołego pijaczyny na posępnego mruka. Nie chce mi się w to bawić, nie chcę dochodzić czy faktycznie tak jest, a tym bardziej wdawać w ewentualną dyskusję.

Zwyczajnie, nie decyduj, co robią postacie innych graczy. Jeżeli będę chciał, żeby moja postać siedziała w kącie i była ponura, napiszę to w moim poście.

Wracam do pisania. Post raczej nie będzie dobry, ale następną okazję do napisania będę miał dopiero w poniedziałek, więc popchnijmy grę do przodu.
 
Ogryzek Szatana jest offline