Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2014, 19:14   #89
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
I tak oto, Szanowni Gracze, po roku kończymy pierwszy epizod Woli.

Uważam, że to bardzo dobry moment na podsumowania i przemyślenia. Okazja, byście zastanowili się co wam się w sesji podobało, a co nie. Możecie (a nawet chciałbym byście to zrobili) przekazać mi wszystkie taki uwagi.

A jeżeli po roku stwierdziliście, że mój styl prowadzenia, albo konstrukcja przygody to jednak nie to, na co liczyliście - koniec epizodu jest też dobrym momentem na wyskoczenie z wagonika. Choć mam nadzieję, że nie udało mi się was aż tak zanudzić .

Zgodnie z tym, co jakiś czas temu sugerowałem - zostaję odcięty od Internetu. Wygląda na to, że na znacznie krócej niż się spodziewałem, bowiem powinienem być ponownie online już w weekend. Do tego czasu niestety będę nieuchwytny, ale obiecuję się poprawić .
 
Zapatashura jest offline