Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2007, 16:22   #90
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Yavandir zlustrował wzrokiem mężczyznę siedzącego dwa stoliki dalej, który od kilku chwil nieustannie im się przypatrywał i wyglądało na to, że tylko szermierz bierze ten fakt na poważnie, podczas gdy pozostali kompani zajęci byli rozmowami. W końcu popatzrył na towarzyszy i powiedział:
- Widzicie tego człowieka przy tamtym stoliku... - elf dyskretnie wskazał wzrokiem mężczyznę. - Od kilku chwil dziwnie nam się przygląda i zaczyna to być dla mnie dość podejrzanie. Wy wynajmijcie pokoje a ja w tym czasie pogadam z nim, bo to jego gapiostwo zaczyna działac mi na nerwy...
Yav wstał powoli od stołu i szybkim, stanowczym krokiem podszedł do stolika zajmowanego przez człowieka:
- Witam. - rzekł mocnym głosem. - Możesz mi powiedzieć dlaczego tak nam się przyglądasz od momentu naszego pojawienia się w karczmie?
Elf położył dłoń na głowni rapiera na znak iż jego pytanie jest jak najbardziej poważne. Przewiercając wzrokiem swego rozmówcę czekał na odpowiedź.
 
Mroku jest offline