Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2014, 15:46   #8
Gryf
 
Gryf's Avatar
 
Reputacja: 1 Gryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputację
O proszę Strasznie miło mi to słyszeć Wiesz, troszkę żałuję, bo w pierwotnym planie miałem być na tej imprezie osobiście, jednak logistyka zorganizowania stoiska w Łodzi, a potem jego prowadzenie... cóż, mocno przerosły nasze oczekiwania. Bardzo na plus, ale wymagało to wszystko bezwzględnej fizycznej obecności. Następną premierę będziemy planować z nieco większą dozą realizmu

Co do samego papieru - jasne internet nigdy go w pełni nie zastąpi Jeśli wyniki sprzedaży się utrzymają, wydawca nadal będzie zainteresowany współpracą i uzbieramy kolejne 2-3 zeszyty nowej historii - myślę że za mniej niż rok można się spodziewać kolejnego albumu. Za kolejny rok następnego, i przy pomyślnych wiatrach cała podstawowa historia być może zamknie się w 4 eleganckich, pachnących drukarnią tomach. Plan dość jeszcze odległy, ale jak długo istnieją ludzie skłonni to czytać, całkiem realny

Słyszałem z różnych źródeł że Dni Grozy udały się całkiem przyzwoicie, więc jest szansa że będą i w przyszłym roku... dajcie Pradawni Bogowie, być może będę mógł się zjawić z Incognito II
 
__________________
Show must go on!
Gryf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem