Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2014, 14:22   #90
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Detektyw uśmiechnął się miło do pielęgniarki ~Zupełnie jak w tej piosence Emilly Autumn "Than God I'm pretty, nie uśmiechałby się tak zalotnie gdyby wiedziała jakie mam problemy~ - Pomyślał gorzko.

Alexandrowi udało się zamaskować zaskoczenie ~Pewnie chodzi mu o legendarne wampiry nie o te istniejące naprawdę, ale to jedyny trop, jaki mam, więc warto go sprawdzić~

Uśmiechnął się do Doktora - To się świetnie składa! Również pasjonuje mnie ta tematyka. Może moglibyśmy wymienić informacje przy herbacie? Prowadzę teraz prywatne research o legendach regionalnych może słyszał Pan coś? Podobno był tu w czasach piastowskich jakiś ukryty kult Thora... Natrafiłem na jakieś informacje na temat "Młota i Błyskawicy" prawdopodobnie jakieś relikwie używane podczas obrządków religijnych, jeżeli udałoby znaleźć byłby bezcenne! - Zarzucił haczyk w nadziej, że coś złowi

Wysłał do Chmielewskiego krótkiego SMSa: "Psychiatryk sprawdzony czysto"
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-11-2014 o 14:29.
Brilchan jest offline