Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2014, 00:07   #546
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Rzut k100 = 32... Okazuje się że inta mam właśnie 32! Ale ten Oswald niemądry... Tak czy inaczy PSy czekają w komplecie na lepsze czasy. Odpiszę jutro z rana. Ketil niech pierwszy działa. Czekam na reakcję na moją propozycję pożyczenia tarczy.

Nieładnie. Czyli to nasz gospodarz się zwilczył paskudnie? Pewnie jego nowa koleżanka maczała w tym palce...

Edyta:
No to porzucałem sobie, jako że mam pod ręką kości. Wyszło mi coś takiego. Jeśli gdzieś popełniłem błąd to proszę mnie poprawiać. Od wyniku trzeba jeszcze odjąć odp przeciwnika. Nie opisywałem ataku w poście, znając dokładny wynik będę miał niezły początek do następnego pościdła. Oczywiście MG też będzie miał co opisać w swojej odpowiedzi.

Inicjatywa - 45 (30 + 10) - jeśli będzie potrzebna to rzuciłem.

Szarża +10 WW, Jeden atak. O ile mogę szarżować.

k100 = 55 / WW = 62 udany - lewe ramię
Obr = k10 + S + mod = 8+3+1 = 12 - odp przeciwnika
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.

Ostatnio edytowane przez Cattus : 09-11-2014 o 10:04.
Cattus jest offline