Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2014, 10:51   #125
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Hehe, to koniec już?
To ja również dziękuję graczom i GMowi za ten szybki jednostrzał, szczególnie zaś Bogdanowi bo się wdówka jakoś z pulchniutkim bankierem zżyła.
Co do desperackiej akcji... czuję się wywołana do tablicy
To chyba przez poczucie bezradności i oddech kostuchy na karku. Miałam wrażenie, że wdówka zginie stojąc krok przed Diabłem w ten czy inny sposób, wolała odejść szybko i na własnych warunkach, no i zawsze jakiś tam nikły płomyk nadziei się tlił, że może to jakaś iluzja mamiąca oczy i nie ma tam żadnych grzechotników
Wiem, mój GM w realu też mnie karci za wcielanie w życie szalonych pomysłów. Zawsze moje bohaterki muszą wpakować ręce albo nogi tam gdzie nie potrzeba i cóż, pewnie dlatego mam wysoki bodycount postaci ale tym sposobem Armielu zachowaliśmy równowagę i na 8 zakończonych sesji u ciebie jest 8 zgonów! Niezwykłe. I zawsze 2-3 kolejki przed końcem sesji. Taka karma. Ale teraz dwie świeżynki i się odgrażam, że cię zaskoczę i wyżyję do napisów końcowych!

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Do kolejnego straszenia.
 
liliel jest offline