Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2014, 11:33   #127
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
- Josephine, wybacz chwile zwątpienia. Twój honor i cześć zostały ocalone, piekielnik Harper szczezł. Prawda, nie z mej ręki, ale ubił go najzacniejszy i najodważniejszy człek, jakiego dane mi było poznać. Na jego cześć w każdy sobotni wieczór czarni w mojej plantacji wypijać będą kubek grogu. Tuż opodal Samson Creek, w samym środku tej okolonej platanami polanki, gdzie czytywałaś mi wiersze, postawiłem małą kapliczkę. Modlę się tam codziennie, w samotności. Nikt nie wie, że naprawdę nie ma ona związku z imieniem Pana Naszego Miłosiernego. On jest paskudnym nierobem, w niczym nie pomaga i nie interesuje się nami. Kiedy zło odbierało żywot moim kamratom, on miał to w swoim niebiańskim zadku. O nie, dość już mu usługiwałem. Ta kapliczka jest ważniejsza, poświęcona wielkiemu Armielowi. Bóstwo to dało mi szansę, na przygodę, na rozwój, na zaakceptowanie konieczności docowania, na wspaniałą zabawę.
Cześć jego imieniu, wieczorem przyprowadzę jakiegoś baranka na ołtarz tego zachłannego Bożka.

Harris złożył mały bukiet na grobie Josephine, obrócił się i spojrzał w kierunku pobliskiego miasteczka. Zdaje się, że obrotni kupcy dowieźli niezgorszy zapas szlachetnej whiskey prosto ze szkockich wrzosowisk. Idealna pora na degustację...


Dziękuję wszystkim, to było naprawdę magiczne przeżycie.
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй
killinger jest offline