Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2007, 17:55   #15
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Eee, cieszę się że w końcu ktoś zareagował... Masz może możliwość skasowania naszych postów? Chcę tyczyć się do regulaminu, który, z tego co wiem, przewiduje, że w dziale "Rekrutacja" poszukujemy graczy a gracze poszukują nas, a nie się kłócimy... Kutak, może chcesz zagrać? :P



EDIT:

Pragnę też przekazać, że TA sesja będzie zupełnie inna niż reszta moich. Spotkałem się z licznymi komentarzami, że opisy są niewystarczające, i za krótkie (patrz->na odwal). Tutaj będzie inaczej. Kolejne posty będą pisane z dwudniowym wyprzedzeniem, a opisy najobszerniejsze jakie tylko potrafię. Chcę, by TA sesja wypaliła, bo dużo nad nią pracuję :P

EDIT 2:

Na razie wszyscy chcą grać Imperium, więc będzie Imperium. Nie róbcie w takim razie Szermierzy Estalijskich... Dopuszczam postacie z podręcznika Rycerze Graala, jako że Bretonia stoi po stronie Imperium.
Start gry nastąpi w Nuln, pierwszym mieście na linii ataku Tileańczyków.
 
Yaneks jest offline