Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2014, 13:32   #7
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Dwa lata temu wyszedłem z podobną propozycją:

http://lastinn.info/sondy-rekrutacyj...z-setting.html ([AD&D 2.0] Wybierz setting)

Był odzew, ale wszystko rozbiło się o kant tyłka, gdy miałem pisać tzw. "warsztaty" do AD&D 2.0. AD&D wręcz tonie w zasadach, na wszystko znajdzie się jakaś pieprzona tabelka i osobiście nie mam z tym problemu, ale pisanie na forum tutoriala nie wchodziło wtedy w grę...

W sumie, kiedy teraz tak o tym myślę, to nawet mam ochotę poprowadzić jakąś klasyczną sesję do AD&D 2.0, ale już zbyt wiele na siebie wziąłem i niestety nie mam na to czasu. Może następnym razem.

P.S.

Jeśli poprowadzisz do AD&D 2.0 to masz mój miecz.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline