Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2014, 14:59   #16
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ja mam takie zapytanie:
Skoro BG są specjalistami w walce, a pancerze wspomagane są tak popularne jak piechota (a mechy jak czołgi), to dlaczego dopiero zaczynamy szkolenie? No bo jak mogłem zostać np. specjalistą snajperem, gdy wszyscy w koło biegają w pancerzach?

Lepiej chyba przyjąć, że jest to nowość (powiedzmy pojawiła się na polu bitwy na przestrzeni 3-5 ostatnich lat). Oznacza to, że wszystkie liczące się siły dysponują już swoimi, ale jest cała masa miejsc/krajów, gdzie się ich nigdy nie spotkało, a taki mech byłby bogiem.

Coś tak jak superszybkie niewidzialne dla radarów myśliwce. Liczące kraje świata mają już swoje, a taka Polska szczyci się F-16 produkowanymi od 1976 roku.

EDIT
Albo przyjmijmy np. że powszechne są egzoszkielety, które jakoś tam poprawiają parametry żołnierzy. Wtedy np. mogłem odbyć x lat służby w takim egzoszkielecie i zostać specjalistą snajperem, a teraz dostanę jakieś ultra wypasione cacko (które i tak mają już największe korporacje od kilku lat). To byłoby idealne odwzorowanie przykładu który podałem wyżej z F16.
 

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-11-2014 o 15:11. Powód: Żeby nie dodawać zbędnych postów
Mi Raaz jest offline