Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2014, 17:35   #1
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Komentarze/walki][D&D 3.5 FR] Płatne od ogona

Dobra, bez wstępów i bicia piany:
- żeby nie robić tutaj bałaganu niech wasze posty ograniczają się do deklarowania działania
- nie przejmujcie się inicjatywą, deklaracje wrzucajcie jak leci,
- jako, że to wątek typowo techniczny, będę wrzucał wyniki testów (na bogato),
- myślę, że co rundę będę podsumowywał walkę postem, w wątku właściwym sesji. Jeżeli komuś zależy na wyjątkowym opisie akcji, to śmiało podrzucać tutaj (przy deklaracji), a wcisnę to do posta zbiorczego.

Jeżeli ktoś potrzebuje mechanicznego briefingu, to śmiało pytać via PW, czy w komentarzach

Czekam na deklaracje akcji waszych postaci!

A, i jeszcze jedna sprawa. Mapkę starcia robiłem na szybko i zapomniałem o oznaczeniu pól. Będzie więc musieli opisywać mi ruch postaci na zasadzie: "2 kratki w dól i 1 w lewo"
 
ObywatelGranit jest offline