Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2014, 23:04   #31
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.
Przepraszam, że czekaliście tyle czasu, ale generalnie tak się dzieje, jak ktoś z graczy spóźni się ze swoją odpiską. Przy moim harmonogramie pracy wtedy mozliwość odpsiywania wypada z grafiku i trudno mi znaleźć wolny czas na nadgonienie (zazwyczaj dopiero w weekendy sie udaje).
Dletego serdeczna prośby by jednak starać się dotrzymywać terminów, lub uprzedzać o tym, że się spóxni lub kolejkę odpuści. To mi ułatwia planowanie Oczywiście rozumiem, że czasami cos wię wydarzy.

Kolejna tura - znów trochę własnej inwencji graczy. Czas na posty macie do 19 listopada 2014r.

Dla mnie najważniejsze jest w tej kolejce otrzymanie od Was trochę "przemyśleń" bohaterów na to, co się wydarzyło i dzieje, poza deklaracjami i planami działań.

Chiałbym po tej turze dostać kolejną porcję "psychologii" Waszych bohateró. Będzie mi potrzebna przed kolejną odpiską.
 
Armiel jest offline