Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2014, 14:18   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jak najbardziej się zgadzam Ereb wszystko należy przemyśleć i odegrać z umiarem zdecydowanie nie jestem fanem depresyjnego wampira który przeklina swoją długowieczność zresztą teraz gram w sesji przygodowej Dzieci Drakuli 80letnim nibydzieckiem które przemieniono w wieku 10 lat i bardzo się z takiego nieżycia cieszy

Ale też pomyślałem żeby opisać jakich problemów musiał doświadczyć i jak się z nimi zmagał

Cytat:
Wszystko rozbija się o szczegóły, gdyż moim zdaniem nasze postacie muszą mieć znaczną pozycję i pokolenie, aby móc stanowić jakikolwiek realny sposób przeciwstawić się temu sabatnikowi, a nie być dla niego tylko mięsem armatnim.
cytat z posta Halfdan:

Cytat:
Gracze przy tworzeniu postaci dostaną więcej punktów wolnych niż normalnie.
Czyli nasze postaci będą odpowiednio silne


Cytat:
Ewentualnie można się pokusić o odegranie nudy długowieczności, ale żeby to pokazać trzeba by poprowadzić długą kampanię na przestrzeni wieków i dobrze ją przemyśleć, bo wcale nie jest to tak łatwo pokazać.
Zgadzam się jak najbardziej ale patrząc na to jak świat idzie do przodu wcale nie muszą mijać wieki wystarczą dziesięciolecia popatrz choćby na ludzi którzy urodzili się w latach 50tych czy 60ych niektórzy są bardzo nowocześni i lubią nowinki a innych denerwują komputery :P

Nie trzeba rozpisać a nawet nie należy moim zdaniem pisać esejów o egzystencjalnym cierpieniu nieumarłych ale przynajmniej ja za najciekawsze w tym settingu uważałem to jaki wpływ ma odmienny stan ciała czy to w wampirze na umysł i poglądy na świat\rzeczywistość

Ale to oczywiście tylko moja opinia i nie mówię że jest jedyna i prawidłowa
 
Brilchan jest offline