Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2014, 23:47   #13
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ok super ja zdecydowanie chcę grać Camarilą, wydaje mi się że jest na tyle chętnych że można zakładać rekrutacje? W każdym razie spróbuje sklecić historię. Tylko zastanawiam się czy warto inwestować w wielopoziomowy bunkier kropki ? Bo raczej nie użyjemy go w sesji w innej roli niż motywator dla postaci która chcę bronić swojej własności.


Cytat:
Nie lubię tego klimatu użalania się nad sobą. I ja i moi gracze nigdy tak nie graliśmy. Fajnie jak zrobicie postaci z dobrze naszkicowanym charakterem i je odpowiednio odegracie. Ale to nie znaczy że mają być sami melancholicy. Jak w życiu, jedni są wesołkami inni pragmatykami, jeszcze inni okazują mrok w swoim sercu w opisach na gg. Jeśli zrobicie same udręczone dusze które duszą się w egzystencjonalnym cierpieniu i chcą je koniecznie pokazać innym to niech i tak będzie. Ja tak nie będę robił (z drugiej strony wampirów w mieście też nie dużo zostało więc i tak nie miałbym kim). Nasz rzeczywisty świat jest dostatecznie mroczny i nie trzeba dolewać czarnej farby.
Popieram ja się nie będę na tym skupiać chodziło mi bardziej o to żeby zachować równowagę i jak widzę zostanie zachowana więc I'm in a moja postać nie będzie jakimś wielce depresyjnym melancholikiem raczej więc nie musicie się martwić
 
Brilchan jest offline