Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2007, 21:50   #11
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
I stało sie najgorsze ;/ pisałem 3-5 a jest już 8 osób kogoś będę musiał zakołkować ;/
Ale są pozytywy. Dwóch a nawet trzech osób jestem pewien. Oczywiscie plus Midi. Mianowicie:

Rhamona - Brujah - pierwsza osoba która dostarczyła wszystko i oczekuje na resztę... HP świetne i za to została nagrodzona na 100% w przygodzie.
Doerner - Ventrue - drugi osobnik który dostarczył komplet. Również w przygodzie.
Ratkin - Właśnie skończyliśmy, również świetna HP. I również za nią nagrodzony.
Midnight - Midi moja kochana; dziś zaczęliśmy powinno być już niebawem. W sumie to ona skłoniła mnie do poprowadzenia na forum...
Cynis - nic jeszcze nie dostałem
Cep - Mam prośbę bo nie dostałem nic wyślij jeszcze raz.
Serpentia - Trzecia dama kandydująca na sesji lecz oczekuje na jakaś HP
Francois de Fou - Również oczekuje

Dziękuję. Jak widzicie zostało ostatnie wolne miejsce no chyba ze sie zdecyduje na 6 osobę... a to całkiem możliwe bo sie dobrze zapowiada ^^
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline