Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2014, 22:12   #109
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Viviaen Zobacz post
VETO!!

Nie podejmuj pochopnych decyzji... jak dla mnie do 19 jest za malo czasu na przemyslenia, spokojnie daj sobie wiecej
VETO X2

Myślę podobnie. Daj sobie jakiś czas przerwy jeśli to ci pomoże. Wydłuż termin i tyle... Każdy w każdej sesji miewa momenty trudne... Sesja jest na etapie rozgrzewki, odpalmy jakieś wydarzenia z głównej osi przygody i wszystko ruszy dalej.... Płynniej i z większą zabawą. To moja ulubiona sesja i choć faktycznie najtrudniejsza nawet do gry a co dopiero do prowadzenia sesja na tym forum. Czekałem na nią bardzo długo i szkoda byłoby teraz ją stracić. Jak się w końcu zaczeła

Przemyśl to dobrze Abi a upływem czasu bez posta się nie przejmuj. Gracze też nie raz i nie dwa przesuwali terminy
 
Icarius jest offline