Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2014, 21:12   #487
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Aj, potacz. Sorki, że to napiszę, ale zęby i wszystko inne mnie boli, kiedy widzę tego ostatniego posta. Wiem, że zostawiam Wam dużą dowolność w kreowaniu postów w sesji, ale bez przesady z jakością (a raczej jej brakiem). Nie wrzucajmy na forum czegoś, co jest "brudnopisem" z docka. Nawet nie bardzo wiem, jak się do tego odnieść...

Potrzebujecie czasu - okej. Nie piszecie w tej kolejce - okej. Ale nie róbcie takich baboli; zanim coś wrzucicie, postarajcie się to choć trochę "ufabularyzować", bo w sumie nie wiadomo, co to jest.

Proszę o skasowanie tego posta; odpowiem na te, które są i będziemy jechać dalej, tym razem jakoś zgrabniej.

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline