Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2014, 09:13   #2
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Szósty dzień rekrutacji mamy dzisiaj. Do tej pory otrzymałem jedną kartę postaci.

Trochę martwi mnie brak odzewu w tym temacie, gdzie podziały się te osoby, które zagłosowały za sesją? Pisanie tutaj, nawet "zgłaszam chęć zagrania", powoduje dwa bardzo ważne efekty:
1. Podbija się temat, dzięki czemu nie ginie na drugiej stronie.
2. Pokazuje aktywność i zainteresowanie sesją, co jest dodatkową motywacją dla innych graczy, którzy zastanawiają się, czy zagrać.

Naprawdę nikt nie ma żadnych pytań, wyjaśniłem wszystko tak dokładnie, czy też nie istnieje prawie żadne zainteresowanie? Poważnie, chcę o tym porozmawiać, jeżeli robię coś źle z moimi rekrutacjami, to dobrze będzie wiedzieć, jak się poprawić. Za poprzednią zostałem zasypany reputacją (wieżę, że również na zachętę), a karty otrzymałem trzy i sesja ostatecznie się nie odbyła. Próbowałem przeanalizować problem, ale samemu niewiele jestem w stanie zdziałać.

Czy ktoś jest zainteresowany sesją czy też nie, jeżeli zechciałby poświęcić dla mnie chwilę swojego czasu, proszę o skomentowanie mojej rekrutacji, na prywatną wiadomość lub tutaj (co da wgląd innym, może nawet dobrą poradę i lekcję). Będę bardzo wdzięczny.

Gdzie jest mój rycerz w czerni i czerwieni dosiadający mrocznego rumaka?
 
Ogryzek Szatana jest offline