Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2014, 10:44   #1
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Pieśń przed bitwą.

Witam,

Na wstępie dzięki za zainteresowanie sesją i przesłane KP, ufam że podołam przygodzie i przez jakiś czas będziemy mogli pobawić się wspólnie słowem.

Przepraszam, że mój post pojawił się z pewnym opóźnieniem... ale walczę z glazurą w kuchni i wczoraj sprowadziła mnie ona intelektualnie do poziomu jamochłona.

Ze spraw organizacyjnych:
- proszę o uzupełnienie panelu sesji
- proszę o zamieszczenie w panelu karty postaci
- proponuje ustawienie szerokości avatarów na 200pxl (lepiej się to wtedy czyta).
- bardzo Was proszę o otwarcie jakiegoś google docka (ja się na tym nie wyznaję), o temacie tożsamym z tematem sesji. Rezerwuję w nim kolor zielony

Tę kolejkę traktuję jako rozgrzewkę (także dla siebie) wejdźcie w Wasze postacie, dajcie sobie i mi je poznać nim wejdziemy w techniczny żargon i zagadnienia związane z głównym tematem sesji.

W razie pytań...

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline