Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2014, 15:57   #4
Skrzydlata
 
Skrzydlata's Avatar
 
Reputacja: 1 Skrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłośćSkrzydlata ma wspaniałą przyszłość
Drogi Ogryzku, masz moje zainteresowanie.

Zadziwiło i mnie, że jeszcze nikt słowem się nie odezwał w temacie sesji, gdzie spodziewałam się istnego szaleństwa komentarzy. Uznałam jednak, że wszystko wyjaśniane jest przez prywatne wiadomości.

W mej naturze leży odzywanie się, gdy już nad kartą usiądę, a że póki co dopiero myślałam nad postacią, bo czas mi w tym tygodniu nie sprzyja, toteż odezwać się miałam dopiero w poniedziałek. ;>

Swoją drogą próbowałam też okiełznać nasz lastinn player, żeby urozmaicić ścieżkę dźwiękową twej sesji, ale urządzenie to najwidoczniej mnie nie lubi i jeszcze chwilę zajmie mi odkrycie czemu. No chyba, że jakiś uczynny mężczyzna zechce mi to cacko objaśnić.
 
Skrzydlata jest offline