Wątek: X-Men
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2007, 12:09   #61
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ta sytuacja coraz bardziej mnie stresuje. Ale i tak chyba jeszcze do mnie nie dotarło, że jestem mutantem. MUTANTEM! Czeka mnie życie w ukrycie, w kłamstwie... i jest tyle niewiadomych.

- Czy są inni mutanci, którzy mogliby nam pomóc uwolnić Kajetana? Czy moglibyśmy ich poznać?

Właściwie jestem pewna, że znajdą się tacy, którym będzie zależeć na uwolnieniu Kajetana, jest zbyt ważny. A wekach tej agencji może stanowić dla nas wszystkich poważne zagrożenie. Przyjaciel może stać siew rogiem,a wtedy będzie już za późno na ratowanie go.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline