Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2014, 08:18   #7
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Gargamelu... przyznam się szczerze, że również próbowałem Avka w paintcie obrabiać i również, tak jak i Ogryzek na dzień dzisiejszy poległem.

Pytanie zatem: Czy kilku minut nie poświęcił byś na zmniejszenie grafiki z rekrutacji? Szerokość 200 pxl, waga 25k. To jedyne wytyczne jakie mam
(ewentualny mail: bartosz.latka@wp.pl)
Z góry dziękuję.

Co do tempa sesji. W tym i przyszłym tygodniu dysponuje czasem i mogę z Wami pisać więcej. Od 01/12/14 kończę urlop i wracam do pracy. Wtedy moje możliwości piśmiennicze zmaleją (nie drastycznie, ale jednak).

Co do kontaktu ze mną. Pisałem na ten temat z Proxy'm i przekazuje również informację Wam. Nie mam żadnego aktywnego komunikatora typu GG. Jestem do Waszej dyspozycji na kartach g.docka (załóżcie jakiś sesyjny, proszę) oraz w przypadkach alarmowych (konieczność szybkiej wymiany dużej ilości informacji) pod telefonem (numer jestem skłonny podać na pw z zastrzeżeniem, że jeśli zacznę otrzymywać gołe babki po godzinie 22 to będę zuy ).
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline