Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2014, 10:18   #10
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Nie można zamieszczać awatarów o rozmiarze większym, niż 25kb. To się da bez problemu osiągnąć, zmniejszając paletę kolorów do 8 bitowej.
Polecam ten program, lekki i łatwy w obsłudze, dla tych, którym nie chce odpalać się całego photoshopa (lub photoshopopodobnych) dla jednego małego obrazka.

EDIT: Nie jestem pewien, jak dobrze ująć myśli postaci. Wyśrodkowanie mi się średnio podoba, dziwacznie to rozdziela tekst. Na razie tak zostawiłem, ale szukam lepszego rozwiązania.

EDIT2:


Miałem baaardzo starą wersję photofilra, nie polecam teraz tego programu, wyczarowali taki interfejs, że ledwo go rozumiem (chociaż opcje są identyczne).
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 20-11-2014 o 13:55.
Ogryzek Szatana jest offline