Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2007, 12:58   #14
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Cep wielkie dzięki ze tym razem jako załącznik Word... Kocham moja angielska skrzynkę czasem fajne krzaczki dochodzą. Pierwsza wersje tez dostałem tylko ze sporym opóźnieniem. Polecam pocztę.fm w interi jak dla mnie zawsze dobrze działała. Już od paru ładnych lat
Rhami ty już gotowa od dłuższego czasu jesteś wiec sie nie przejmuj.

Planuje na jutro ale sie jeszcze obaczy Zależy czy wszystko będzie gotowe Jak nikt nie dośle karty+HP do jutra ok. Południa to zaczniemy w składnie już podanym + Cep jako piaty a jak dośle lepsza od Cepa (nie powiem nie będzie łatwo) to jeszcze pomyślę co zrobić (nie zmienia to faktu że wątpię w to). No i jeszcze Midi bo jak zarazie kończy HP... to na nią czekam.
Najwcześniej jutro ok. południa.

Dzięki za zgłoszenia Biorę sie za opracowanie waszych postaci
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline