Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2014, 21:52   #6
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Witam również współgraczy

Co do opisu postaci (i posta) dam dopiero po weekendzie. Z góry uprzedzam, że w weekendy jestem zawsze słabo dostępna (i postów wtedy nie piszę). Na szczęście zapoznanie się z Arią i Janosem jest określone u MG, uff uff.

Odnośnie powiernika pudła nie mam preferencji.

Nocleg - Aria będzie optować za tym poleconym przez strażnika. Pewnie droższy ale pewniejszy.

Tempo. Minimum, rzecz jasna, to post na tydzień. Myślę, że to wyjdzie w praniu w zależności od obszerności postów - czy będziemy tworzyć epistoły, czy 'na awatar', i jak bardzo będziemy wchodzić w interakcje. Nie jestem przeciwniczką doca, aczkolwiek nie lubię zbiorowych jałowych gadek.

Aria weźmie konia; z wielkim błądem sobie nie da rady Z broni pewnie jakiś długi sztylet, ale jeszcze się zastanowię.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 21-11-2014 o 22:19.
Sayane jest offline