Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2014, 22:29   #86
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Hmm... osobiście wolę sesje "w terenie" od sesji miejskich, w Sylvanii zaś jest jedynie 1 osada, którą przeciętny reiklandczyk mógłby nazwać miastem. Na wyrost. I będąc w stanie upojenia alkoholowego

Mówię, rzecz jasna, o Waldenhof, stolicy.

Rzecz jasna jest sporo małych miast, np. Stirfahre. Z tym miasteczkiem mają związek pewne moje spostrzeżenia, konkretnie sesja na tym module "w realu".

Otóż moi gracze (odgrywający, kolejno, krasnoluda górnika - złodzieja - hienę cmentarna i estalijskiego szarlatana - cyrkowca, wyposażonego w gibona - chodzi mi o małpę rzecz jasna ) zaczęli niedaleko w.w. miasteczka (małego miasta, znaczy się) i, choć miał to być tylko postój i przystanek w drodze, sesja nagle stała się miejska sesją. Jeden z graczy (krasnolud) zaplątał się w starcia gildii złodziei, ba, nawet do niej dołączył (przypadkowe zabicie jegomościa, którego miał nastraszyć - i mamy wątek). Zaś dumny właściciel gibona zaczął, podszywając się pod księcia, smalić cholewki do hrabiny... oraz wykonał próbę (skuteczną) ratowania dziatwy z płonącego budynku, samemu ginąc (PP poszedł na spacer, znaczy się...). O ciężkim stanie "księcia" trzeba oczywiście powiadomić jego ojca - czyli list raczej nie powinien dotrzeć na miejsce...

A to tylko skrót i uproszczenie Drodzy Państwo. I jedna sesja, jeden dzień...

Tabelki losowe, trochę inicjatywy MG i sanboxowania wyszła przestępczo-dworska sesja w mieście. Czyli - wszystko zależy od was gracze

Edit:

Dostałem od Ulliego kolejna postać:

Ulrich Scheinhelige - skryba w średnim wieku, z Nuln, w poszukiwaniu informacji o rodzie von Carsteinów. Zacny łucznik i zacny człowiek.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 21-11-2014 o 22:33.
Fyrskar jest offline