Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2014, 00:32   #495
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Ok dałem posta.

- W skrócie to kev wypakowuje moduł cywilny z pojazdów, szykuje sterowiec i ustawia "fort" wokół sterowca.

- Ma też robocżą teorię, że może te palanty to zbuntowana załoga pierwszej bazy. Temat do zgadywania raczej chyba z braku twardych dowodów.

- Jak się da to by polookał też na te rejsetry ze statku. Interesi mnie zwłaszcza ruch wokół statku już w tym systemie. Na moje jak coś by do nas strzleało czy cumowało to chyba powinien byc jakiś ślad.

- I proponuje towarzyskiego grilla w chmurach to się będzie można pointegrować


@Potacz

- Zrobisz jak zechcesz ale na moje oko to im dłużej się zwleka z postem tym ciężej się wpisać w akszyn bo ten idzie jakoś do przodu. A jak nie masz pomysłu na coś aktywnego z questami to chyba każda z grup chętnie Dante'go przyjmie do swojego team'u.
 
Pipboy79 jest offline