Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2014, 15:16   #41
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mój format będzie klasyczny, wiecie, przyzwyczajenie:

- tekst rozmowy

"Myśli", lub "myśli"

Co o tym myślicie?
Cytat:
Ja też bym preferował takie pisanie. Myśli w cudzysłowu i kursywą, dialogi kursywą.
Ok, niech będzie.

Cytat:
Co do posta wprowadzającego może być. Szkoda, że nie dowiadujemy się z niego dokąd tak na prawdę zmierzamy.
To sandbox, to wy decydujecie o tym, gdzie zmierzacie :P

Cytat:
A co do posta... Wszystkie hydry mają urlop, czy co?
Ruszycie na szlak - rzut na losowe zdarzenie. już nie mogę się doczekać...

Moja propozycja co do tego, jak się poznaliście:

1. Zapoznani ze sobą (tak jak to w waszych historiach) Ortwin i Nathaniel podróżuja razem

2. Razem podróżują Urgrim z bratem i przyjacielem brata, znajomym z uniwersytetu - Ulrichem. Brat Urgrima w pewnym momencie się odłącza, musi wrócić na uniwersytet.

3. Obie grupy dowiadują się o intratnej ofercie pewnego władyki - chodzi o zbadanie wzgórz, na których leżą stare kurhany

4. Za zwiadowcę zostaje im przydzielony Hans

5. W jednym z kurhanów znajdują wiele warte precjoza - zabierają je i wespół opuszczają okolicę

6. Lord, wściekły, że przepadł mu taki skarb, wysyła za nim pościg. Bohaterowie uciekają, ale muszą zostawić skarby na pastwę losu.

7. Bohaterowie chcą gdzieś przeczekać gniew lorda. Decydują się na Sylvanię, zaścianek, daleko od ośrodków władzy.

8. Po drodze pomagają Clempo, w zamian za to ten podwozi ich do granic Sylvanii

I... to tyle. Reszta historii zależy od Was

Pasuje?
 
Fyrskar jest offline