Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2014, 16:07   #2200
Dante Black
 
Dante Black's Avatar
 
Reputacja: 1 Dante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłośćDante Black ma wspaniałą przyszłość
Cześć, mam na imię Michał, chciałbym się przywitać ze wszystkimi. z RPG od dłuższego czasu nie mam większego kontaktu, ale ciągle darzę sentymentem wiedźmina czy neuroshimę. Kiedyś także earthdawna, ale praktycznie go już nie pamiętam.

Lubię pisać, przychodzi mi to raczej z łatwością. Lubię też biegać, grać w squasha i pić whiskey, choć tego ostatniego akurat nie mogę robić z powodów zdrowotnych. Lubię filmy akcji, w których główny charakter jest totalnym badassem, nie podlegającym takim rzeczom jak prawo grawitacji, próg bólu czy też "i Herkules dupa kiedy wrogów kupa".

Do świata podchodzę cynicznie, pesymistycznie i z nieufnością. Podobnie podchodzę do ludzi, wobec czego nie jestem nazywany duszą towarzystwa i nie bryluję na imprezach.

Mam zielone oczy, jestem przystojny i do tego bardzo fajny, na pewno wszyscy tutaj zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi.
 
Dante Black jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem