Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2014, 17:53   #42
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o swych ludach ? Post stoi.

Nieco słów wyjaśnienia: sądziłem, że gdy odpadnie mi jedna sesja będę miał więcej czasu. Życie jednak zweryfikowało moje plany zgoła inaczej. Nie zmienia to faktu, że gramy i grać będziemy, ale postów spodziewać się możecie najpewniej jedynie w weekendy. Na docu oczywiście będę częściej.

Kilka informacji dot. tej tury:

Fiath, nie rozegrałem polowań na niewolników, ale to chyba było niepotrzebne, to małe starcia.

Zormar, cóż, za kapitulację się płaci :P. Ale gramy dalej, a ty nadal kontrolujesz władcę - chyba, że chcesz wytworzyć jakiś podziemny ruch oporu, na co też się mogę zgodzić. Z tym, że wtedy zmieni się formuła rozgrywki, decyduj więc.

Rycerz Legionu, Ciebie ws. psotnika zapraszam na doca, rozgeramy tam tę scenę, jeżeli oczywiście zajdzie taka potrzeba .

Oczywiście wszystkich zapraszam na doca, przeglądy danych uzupełnione. No i mamy pierwszą odkrytą technologię - gratuluję, sickboi .
 
MrKroffin jest offline