Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2014, 18:16   #43
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zormar, cóż, za kapitulację się płaci :P. Ale gramy dalej, a ty nadal kontrolujesz władcę - chyba, że chcesz wytworzyć jakiś podziemny ruch oporu, na co też się mogę zgodzić. Z tym, że wtedy zmieni się formuła rozgrywki, decyduj więc.
Dobrze powiedziane, w końcu to sam sobie takiego piwa nawarzyłem. Chyba mój idealistyczny charakter sprowadził mnie na manowce i zasłonił oczy. Teraz jak na to patrzę to było trzeba podjąć jakieś konkretne i zdecydowane działania, a nie tak się z tym wszystkim cackać. Z kolei teraz mam pewien dylemat, że go tak nazwę, ideowy. Otóż nie zdawałem sobie sprawy z tego, że wszystko może się potoczyć w takim kierunku, a Kerok zwróci się przeciwko swojemu ludowi(jakby nie patrząc). Nie dawałem takiej sytuacji racji bytu, a teraz mam za swoje. Kolejny raz przekonuję się, że człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że pojąłem je tak późno.

Cóż bywa, a to zdanie najlepiej oddaje co teraz czuję:
Cytat:
Przegrana [...], myśli z siłą
 
Zormar jest offline