Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2014, 21:03   #16
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wybaczcie czas przygotowywania posta – mapkę robiłem metodą ctrl c ctrl v i kolorowałem gumką oraz prostokątami.

Wiem, wygląda okropnie, ale chodzi o rozrysowanie ogółu sytuacji.

Nie uwzględniłem krzewów, młodych drzewek i innych roślin, lecz takowe się tam znajdują. Jak zauważyliście, mapa nie uwzględnia też diablęcia i KoboldówC(entrum). Jeszcze są za daleko.

Inicjatywa:

Draugdin 16
Taar 13
KoboldyL(ewica albo ewe jak kto woli ) 10
Rardas 8
Athlen 6
KoboldyP(rawica albo prawe jak kto woli) 6
Klara 6
KoboldyC(entrum) 3
Fili 1

Draugdin 20 test ataku (uwzględniłem inspirację barda), 5 obrażeń (inspiracja included)
Taar 6 test ataku (jw)
KoboldyL testy ataku: 13, 10, 16 i 21 (krytyk) – potwierdzony! 3 punkty obrażeń

Czekamy na deklaracje akcji: Rardasa, Athlena i Filiego.

Deklarując ewentualny atak podajcie “adres” danego kobolda.

EDIT: Draugdin wykonał tylko akcję ataku, więc może jeszcze ewentualnie zadeklarować ruch.
 

Ostatnio edytowane przez ObywatelGranit : 24-11-2014 o 21:15.
ObywatelGranit jest offline