Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2007, 19:57   #1
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Nowy adres, nowy serwer

Jak wiecie dobrze, od tygodnia walczyłem z przeniesieniem forum na inny serwer. Panowie z iq.pl i progreso bardzo się starali, jednak problem polegał na błednym kodowaniu bazy u poprzedniego usługodawcy. Pomimo szczerych chęci obydwu ekip nie udało się odtworzyć bazy, rwąc włosy, przez przypadek wpadłem na pomysł zrobienia backupu poprzez pnel silnika nowego forum. I udało się, całe szczęście, bo byłem już raczej zrezygnowany.
Jeszcze dzisiaj wieczorem wyślę maila z informacją do wszystkich użytkowników.
Adres jest tymczasowy. Tak jak wspomniałem mam pewne zobowiązania co do poprzedniego forum i, jeszcze przez jakiś czas musi być stara wersja widoczna pod adresem lastinn.info.
W tym temacie proszę o informacje o jakości usług hostingowych, szybkości działania.
Nie zapłaciliśmy jeszcze za usługę, więc jeśli pojawią sie zgrzyty do przyszłej soboty to damy rade to zmienić.
Enjoy!
 
Solinarius jest offline